Výsledky - Biking

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Výsledky

CX Raková > 2012
5. kolo Slovenského pohára BCF v cyklokrose
 
Výsledková listina
 Spoločný štart:  
 
Juniori - Muži - MasterA
 
 Por. Št. č. UCI kód Meno Klub Kategória Cieľový čas Strata
 
1. 33 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica Muži 00:57:21.9 00:00:00.0
2. 34 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany Muži 00:58:10.7 00:00:48.7
3. 16 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK Oslany Muži U23 00:58:50.3 00:01:28.4
4. 20 SVK19940210 MALOVEC Ľuboš CK Olympik Trnava Muži U23 00:59:14.0 00:01:52.0
5. 26 SVK19840310 GAJDOŠÍK Štefan Bike Pro,s.r.o. Banská Bystrica Muži 01:00:25.2 00:03:03.3
6. 30 HUN19890525 FEJES Gábor Team BÁtorfi Aktk Muži 01:00:43.3 00:03:21.3
7. 32 SVK19710611 GLAJZA Robert CK Banská Bystrica Muži 01:01:37.1 00:04:15.1
8. 4 SVK19920618 HULA Daniel Sokol Topoľčany Muži U23 01:01:55.7 00:04:33.7
9. 14 SVK19700701 KACINA Branislav CK Dubnica nad Váhom Master A 01:02:04.3 00:04:42.3
10. 11 SVK19910401 KUBEK Tomáš Ck Ski-Bike Sportmed Bratislava Muži U23 01:02:27.4 00:05:05.5
11. 21 SVK19921101 MICHALEC Marek CK Olympik Trnava Muži U23 01:02:40.7 00:05:18.7
12. 18 CZE19941213 JAKL Tomáš SK Jiří Team Ostrava Muži U23 01:02:41.0 00:05:19.0
13. 27 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav Dukla Trenčín Trek Muži U23 01:03:17.9 00:05:55.9
14. 13 SVK19700223 ZEMAN Zdenko CK Dubnica nad Váhom Master A 01:03:40.0 00:06:18.1
15. 25 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin Greenbike Realiz Racing Team Muži U23 01:03:52.3 00:06:30.4
16. 31 SVK19660506 KOVÁČIK Miroslav CK Unicom Zvolen Master A 01:04:03.0 00:06:41.0
17. 28 SVK19760512 REHÁK Ivan CK Dubnica nad Váhom Master A 00:58:02.4 -1 kola
18. 23 SVK19780503 FRAŇO Martin CK Banská Bystrica Muži 00:58:46.1 -1 kola
19. 2 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T. Martin Master A 00:59:25.3 -1 kola
20. 36 SVK19740407 SALOŇ Ivan Bike Pro,s.r.o. Banská Bystrica Muži 00:59:46.7 -1 kola
21. 19 CZE19940904 STOLAŘÍK Tomáš SK Jiří Team Ostrava Muži U23 00:59:53.1 -1 kola
22. 37 SVK19831205 STACHURA Lukáš Cykloklub Bardejov Muži 01:00:05.5 -1 kola
23. 15 SVK19660322 GLAJZA Ondrej Finančné Centrum Team Považská Bystrica Master A 01:00:56.3 -1 kola
24. 8 SVK19961005 BUŠFY Michal CyS Žilina Juniori 01:01:08.1 -1 kola
25. 17 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB Sereď Juniori 01:02:42.7 -1 kola
26. 12 SVK19940630 DAŠKO Mário TJ Slávia ŠG Trenčín Muži U23 01:03:21.7 -1 kola
27. 9 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica Master A 01:03:31.2 -1 kola
28. 6 SVK19960514 LUKÁČ Milan CyS Žilina Juniori 00:57:24.6 -2 kola
29. 7 SVK19960223 MINTÁL Martin CyS Žilina Juniori 00:57:25.0 -2 kola
30. 29 SVK19721122 DRAK Patrik CK Dubnica nad Váhom Master A 01:00:11.9 -2 kola
31. 3 SVK19740306 FEDOR Roman CK Unicom Zvolen Master A 01:00:20.1 -2 kola
32. 35 SVK19760821 POBJECKÝ Peter CK Karpaty Smolenice Master A 00:57:57.2 -3 kola
5 SVK19920828 SUCHÁR Tomáš TREK KCK Oslany Muži U23 00:39:09.9 DNF
1 SVK19850323 ZRELICA Roman CK Banská Bystrica Muži 00:25:09.8 DNF
24 SVK19911008 STRAKA Michal Kaktus Bike-Team Bratislava Muži U23 00:21:41.1 DNF
10 SVK19820503 GROLMUS Bystrík Suncycle Time Cycling Team Partizánske Muži 00:12:51.9 DNF
22 SVK19830421 DEBNÁR Miroslav CK Banská Bystrica Muži 00:00:10.8 DNF
 
 
 
Kategória: Juniori
 
Juniori - Muži - MasterA
 
1. 8 SVK19961005 BUŠFY Michal CyS Žilina Juniori 01:01:08.1 -1 lap(s)
2. 17 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB Sereď Juniori 01:02:42.7 -1 lap(s)
3. 6 SVK19960514 LUKÁČ Milan CyS Žilina Juniori 00:57:24.6 -2 lap(s)
4. 7 SVK19960223 MINTÁL Martin CyS Žilina Juniori 00:57:25.0 -2 lap(s)
 
Kategória: Muži
Juniori - Muži - MasterA
 
1. 33 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica Muži 00:57:21.9 00:00:00.0
2. 34 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany Muži 00:58:10.7 00:00:48.7
3. 16 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK Oslany Muži U23 00:58:50.3 00:01:28.4
4. 20 SVK19940210 MALOVEC Ľuboš CK Olympik Trnava Muži U23 00:59:14.0 00:01:52.0
5. 26 SVK19840310 GAJDOŠÍK Štefan Bike Pro,s.r.o. Banská BystricaMuži 01:00:25.2 00:03:03.3
6. 30 HUN19890525 FEJES Gábor Team BÁtorfi Aktk Muži 01:00:43.3 00:03:21.3
7. 32 SVK19710611 GLAJZA Robert CK Banská Bystrica Muži 01:01:37.1 00:04:15.1
8. 4 SVK19920618 HULA Daniel Sokol Topoľčany Muži U23 01:01:55.7 00:04:33.7
9. 11 SVK19910401 KUBEK Tomáš Ck Ski-Bike Sportmed BratislavaMuži U23 01:02:27.4 00:05:05.5
10. 21 SVK19921101 MICHALEC Marek CK Olympik Trnava Muži U23 01:02:40.7 00:05:18.7
11. 18 CZE19941213 JAKL Tomáš SK Jiří Team Ostrava Muži U23 01:02:41.0 00:05:19.0
12. 27 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav Dukla Trenčín Trek Muži U23 01:03:17.9 00:05:55.9
13. 25 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin Greenbike Realiz Racing TeamMuži U23 01:03:52.3 00:06:30.4
14. 23 SVK19780503 FRAŇO Martin CK Banská Bystrica Muži 00:58:46.1 -1 lap(s)
15. 36 SVK19740407 SALOŇ Ivan Bike Pro,s.r.o. Banská BystricaMuži 00:59:46.7 -1 lap(s)
16. 19 CZE19940904 STOLAŘÍK Tomáš SK Jiří Team Ostrava Muži U23 00:59:53.1 -1 lap(s)
17. 37 SVK19831205 STACHURA Lukáš Cykloklub Bardejov Muži 01:00:05.5 -1 lap(s)
18. 12 SVK19940630 DAŠKO Mário TJ Slávia ŠG Trenčín Muži U23 01:03:21.7 -1 lap(s)
5 SVK19920828 SUCHÁR Tomáš TREK KCK Oslany Muži U23 00:39:09.9 DNF
1 SVK19850323 ZRELICA Roman CK Banská Bystrica Muži 00:25:09.8 DNF
24 SVK19911008 STRAKA Michal Kaktus Bike-Team Bratislava Muži U23 00:21:41.1 DNF
10 SVK19820503 GROLMUS Bystrík Suncycle Time Cycling Team Partizánske Muži 00:12:51.9 DNF
22 SVK19830421 DEBNÁR Miroslav CK Banská Bystrica Muži 00:00:10.8 DNF
 
Kategória: Master A Juniori - Muži - MasterA
 
1. 14 SVK19700701 KACINA Branislav CK Dubnica nad Váhom Master A 01:02:04.3 00:00:00.0
2. 13 SVK19700223 ZEMAN Zdenko CK Dubnica nad Váhom Master A 01:03:40.0 00:01:35.7
3. 31 SVK19660506 KOVÁČIK Miroslav CK Unicom Zvolen Master A 01:04:03.0 00:01:58.7
4. 28 SVK19760512 REHÁK Ivan CK Dubnica nad Váhom Master A 00:58:02.4 -1 lap(s)
5. 2 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T. Martin Master A 00:59:25.3 -1 lap(s)
6. 15 SVK19660322 GLAJZA Ondrej Finančné Centrum Team Považská Bystrica Master A 01:00:56.3 -1 lap(s)
7. 9 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica Master A 01:03:31.2 -1 lap(s)
8. 29 SVK19721122 DRAK Patrik CK Dubnica nad Váhom Master A 01:00:11.9 -2 lap(s)
9. 3 SVK19740306 FEDOR Roman CK Unicom Zvolen Master A 01:00:20.1 -2 lap(s)
10. 35 SVK19760821 POBJECKÝ Peter CK Karpaty Smolenice Master A 00:57:57.2 -3 lap(s)
 
 Spoločný štart:  
 
Kadeti - Master B - Ženy
 
1. 86 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:31:38.3 00:00:00.0
2. 66 CZE19580709 SEDLÁČEK Jiří SK Jiří Team Ostrava Master B 00:31:59.1 00:00:20.8
3. 76 SVK19971030 ZIMÁNY Kristián ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:32:16.1 00:00:37.7
4. 65 SVK19981117 ZEMAN Alex ŠKC Dubnica N. Váhom Kadeti 00:32:30.8 00:00:52.4
5. 82 SVK19981202 HASCH Henrich ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:32:32.3 00:00:53.9
6. 68 SVK19980617 KLÁTIK David CK Olympik Trnava Kadeti 00:33:00.0 00:01:21.6
7. 85 SVK19980924 KUJAN Slavomír ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:33:11.4 00:01:33.1
8. 79 SVK19980302 FOLTÁN Adrian ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:33:43.3 00:02:04.9
9. 83 SVK19980712 KAPAJČÍK Tomáš ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:34:03.1 00:02:24.8
10. 64 SVK19970207 GAVENDA Miroslav TJ Slávia ŠG Trenčín Kadeti 00:34:26.0 00:02:47.6
11. 61 SVK19981014 PERSON Tomáš CyS Žilina Kadeti 00:34:32.7 00:02:54.3
12. 80 SVK19980719 GAJDOŠÍK Ján ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:34:33.2 00:02:54.8
13. 74 SVK19590124 TAHOTNÝ Jozef CK Dukla Bratislava Master B 00:34:39.9 00:03:01.5
14. 67 CZE19810203 MARÁČKOVÁ Pavlína SK Jiří Team Ostrava Ženy 00:34:55.2 00:03:16.8
15. 62 SVK19980711 GAŠPAR Branislav CyS Žilina Kadeti 00:35:19.7 00:03:41.3
16. 75 SVK19620716 DRHA Ivan Ck Bike-Sport Nová Dubnica Master B 00:35:26.1 00:03:47.7
17. 77 SVK19970730 JELŽA Nicolas ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:35:35.6 00:03:57.3
18. 72 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica Ženy 00:35:48.6 00:04:10.2
19. 81 SVK19980324 FOLTÁN Matej ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:36:14.9 00:04:36.5
20. 84 SVK19970307 HAVETTA Marcel ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:37:08.6 00:05:30.3
21. 78 SVK19970514 TRUBAN Matej ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:37:46.9 00:06:08.6
22. 70 SVK19590204 KUJOVIČ František CK Olympik Trnava Master B 00:38:24.8 00:06:46.4
23. 71 SVK19820707 HANESOVÁ Lívia CK Banská Bystrica Ženy 00:39:16.9 00:07:38.6
24. 69 SVK19980629 JANUŠČÁK Marko CK Olympik Trnava Kadeti 00:32:22.2 -1 kola
25. 63 SVK19980523 ŽIDULJAK Timotej CyS Žilina Kadeti 00:32:52.9 -1 kola
26. 73 SVK19470708 PALKOVIČ Rastislav CK Falange Bratislava Master B 00:37:56.0 -1 kola
 
Kategória: Kadeti Kadeti - Master B - Ženy
 
 
1. 86 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:31:38.3 00:00:00.0
2. 76 SVK19971030 ZIMÁNY Kristián ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:32:16.1 00:00:37.7
3. 65 SVK19981117 ZEMAN Alex ŠKC Dubnica N. Váhom Kadeti 00:32:30.8 00:00:52.4
4. 82 SVK19981202 HASCH Henrich ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:32:32.3 00:00:53.9
5. 68 SVK19980617 KLÁTIK David CK Olympik Trnava Kadeti 00:33:00.0 00:01:21.6
6. 85 SVK19980924 KUJAN Slavomír ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:33:11.4 00:01:33.1
7. 79 SVK19980302 FOLTÁN Adrian ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:33:43.3 00:02:04.9
8. 83 SVK19980712 KAPAJČÍK Tomáš ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:34:03.1 00:02:24.8
9. 64 SVK19970207 GAVENDA Miroslav TJ Slávia ŠG Trenčín Kadeti 00:34:26.0 00:02:47.6
10. 61 SVK19981014 PERSON Tomáš CyS Žilina Kadeti 00:34:32.7 00:02:54.3
11. 80 SVK19980719 GAJDOŠÍK Ján ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:34:33.2 00:02:54.8
12. 62 SVK19980711 GAŠPAR Branislav CyS Žilina Kadeti 00:35:19.7 00:03:41.3
13. 77 SVK19970730 JELŽA Nicolas ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:35:35.6 00:03:57.3
14. 81 SVK19980324 FOLTÁN Matej ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:36:14.9 00:04:36.5
15. 84 SVK19970307 HAVETTA Marcel ŽP Šport, a.s. Kadeti 00:37:08.6 00:05:30.3
16. 78 SVK19970514 TRUBAN Matej ŠAVS CK Žiar nad Hronom Kadeti 00:37:46.9 00:06:08.6
17. 69 SVK19980629 JANUŠČÁK Marko CK Olympik Trnava Kadeti 00:32:22.2 -1 lap(s)
18. 63 SVK19980523 ŽIDULJAK Timotej CyS Žilina Kadeti 00:32:52.9 -1 lap(s)
 
Kategória: Master B Kadeti - Master B - Ženy
 
1. 66 CZE19580709 SEDLÁČEK Jiří SK Jiří Team Ostrava Master B 00:31:59.1 00:00:00.0
2. 74 SVK19590124 TAHOTNÝ Jozef CK Dukla Bratislava Master B 00:34:39.9 00:02:40.7
3. 75 SVK19620716 DRHA Ivan Ck Bike-Sport Nová Dubnica Master B 00:35:26.1 00:03:26.9
4. 70 SVK19590204 KUJOVIČ František CK Olympik Trnava Master B 00:38:24.8 00:06:25.6
5. 73 SVK19470708 PALKOVIČ Rastislav CK Falange Bratislava Master B 00:37:56.0 -1 lap(s)
 
Kategória: Ženy Kadeti - Master B - Ženy
 
1. 67 CZE19810203 MARÁČKOVÁ Pavlína SK Jiří Team Ostrava Ženy 00:34:55.2 00:00:00.0
2. 72 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica Ženy 00:35:48.6 00:00:53.3
3. 71 SVK19820707 HANESOVÁ Lívia CK Banská Bystrica Ženy 00:39:16.9 00:04:21.7
 
 
Kategória: Žiaci
 
1. 106 SVK19990312 ŠTOČEK Matúš CyS Žilina Žiaci 00:19:45.0 00:00:00.0
2. 115 SVK19990217 VARHAŇOVSKÝ Jakub ŠAVS CK Žiar nad Hronom Žiaci 00:21:03.8 00:01:18.7
3. 112 SVK20000804 FURDAN Michal Outsiterz Novatec Žiaci 00:21:54.0 00:02:09.0
4. 107 SVK19990905 BLAŠKO Adrián CyS Žilina Žiaci 00:22:16.3 00:02:31.3
5. 109 POL19990716 GLACI Tomaš Žiaci 00:23:11.4 00:03:26.3
6. 105 SVK20010301 SIKORA Dávid CyS Žilina Žiaci 00:23:48.8 00:04:03.8
7. 114 SVK20000507 FOLTÁN Adam ŠAVS CK Žiar nad Hronom Žiaci 00:24:37.2 00:04:52.1
8. 104 SVK20010907 HODÁS Jakub CyS Žilina Žiaci 00:24:49.6 00:05:04.6
9. 116 SVK19980327 GLAJZOVÁ Erika ŽP Šport, a.s. Žiačka 00:24:53.8 00:05:08.7
10. 110 SVK19990508 CHREN Martin CK Olympik Trnava Žiaci 00:25:24.4 00:05:39.4
11. 111 SVK20000329 ĎURKO Pavel CK Olympik Trnava Žiaci 00:26:00.7 00:06:15.6
12. 103 SVK20000127 HALUZOVÁ Veronika CyS Žilina Žiačka 00:26:54.6 00:07:09.6
13. 108 SVK20020920 BUCHEL Štefan Outsiterz Novatec Žiaci 00:27:04.7 00:07:19.7
14. 117 SVK20000522 GLAJZA Patrik ŽP Šport, a.s. Žiaci 00:27:04.8 00:07:19.8
15. 102 SVK19990108 CZÁNOVÁ Katarína CyS Žilina Žiačka 00:27:56.0 00:08:10.9
16. 113 SVK20010718 KAMENSKÝ TomÁŠ ŠAVS CK Žiar nad Hronom Žiaci 00:29:30.3 00:09:45.2
 
 
Kategória: Nábor
 
1. 191 BEDNÁRIK Dušan Raková Nábor 00:06:45.9 00:00:00.0
2. 190 BEŇO Mário Raková Nábor 00:07:07.3 00:00:21.3
3. 198 MASIARČIN Matej Nábor 00:07:36.9 00:00:51.0
4. 177 CHRASTINA František Nábor 00:07:39.2 00:00:53.3
5. 178 BALIGA Jakub Nábor 00:07:44.9 00:00:58.9
6. 194 HAAS Christian CK Banská Bystrica Nábor 00:07:50.7 00:01:04.7
7. 197 COMA Richard CyS Žilina Nábor 00:07:52.7 00:01:06.8
8. 176 LIGAČ Matej Nábor 00:08:08.6 00:01:22.6
9. 173 CHOVANIAK Marian Nábor 00:08:10.7 00:01:24.8
10. 175 ZBONČÁK Adam Nábor 00:08:15.1 00:01:29.2
11. 192 GLAJZOVÁ Natália Nábor 00:08:20.3 00:01:34.4
12. 184 KALININ Lukáš Nábor 00:08:30.3 00:01:44.4
13. 182 KANÁLIK Samuel Nábor 00:08:40.6 00:01:54.6
14. 183 BARONIAK Marcel Nábor 00:08:45.8 00:01:59.8
15. 174 HMRAN Martin Nábor 00:08:48.9 00:02:02.9
16. 193 GLAJZA Andrea Nábor 00:08:51.8 00:02:05.8
17. 195 ADAMÍK Šimon CyS Žilina Nábor 00:08:59.4 00:02:13.5
18. 170 A A Nábor 00:09:02.1 00:02:16.1
19. 199 KAMENIŠTIAK Tomáš Nábor 00:09:18.1 00:02:32.1
20. 185 KULLA Patrik Nábor 00:09:22.5 00:02:36.5
21. 179 VILEŽINSKÝ Maximilián Nábor 00:09:35.7 00:02:49.8
22. 196 ŠTALMACH Andrej CyS Žilina Nábor 00:09:38.6 00:02:52.6
23. 188 ŠPITA Filip Nábor 00:09:57.7 00:03:11.8
24. 171 BB Bb Nábor 00:10:28.7 00:03:42.7
25. 180 VILEŽINSKÁ Sofia Nábor 00:10:44.4 00:03:58.4
26. 181 BOHDAŇOVÁ Klára Nábor 00:10:47.4 00:04:01.4
27. 189 LUČAN Jozef Nábor 00:11:37.8 00:04:51.8
28. 172 CC Cc Nábor 00:11:57.2 00:05:11.2
 
 
Kostra bike Hobby CX
 
1. 151 MATÁK Andrej CK Kysuce Muži do 39 r. 00:21:04.3 00:00:00.0
2. 153 KOVÁČIK Martin CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:21:51.9 00:00:47.6
3. 164 BUCHEL Ján Muži do 49 r. 00:22:09.2 00:01:04.9
4. 158 NAJDEK Rastislav CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:22:56.2 00:01:51.9
5. 160 JAŠÍK Marcel Muži do 39 r. 00:23:03.0 00:01:58.7
6. 162 MIKULA Michal Raková Muži do 20 r. 00:23:38.3 00:02:34.0
7. 159 MASLÍK Adam Muži do 39 r. 00:23:43.5 00:02:39.2
8. 166 KUFA Matej Muži do 20 r. 00:23:52.8 00:02:48.5
9. 155 BUKOVAN Michal CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:24:42.9 00:03:38.6
10. 152 KONTÚR Oto CK Kysuce Muži do 39 r. 00:24:43.1 00:03:38.8
11. 167 LUČAN Juraj Raková Muži do 20 r. 00:25:23.2 00:04:18.9
12. 165 VANCEL Pavol Muži do 20 r. 00:25:29.8 00:04:25.5
13. 169 VILEŽINSKÝ Stanislav Muži do 39 r. 00:26:12.2 00:05:07.8
14. 161 KOLEŇ Jozef Raková Muži 50 r. a viac 00:26:26.7 00:05:22.4
15. 168 BRACINIKOVÁ Dáša Ženy 00:29:18.3 00:08:14.0
16. 157 ŠUBÍK Rastislav Muži do 39 r. 00:21:44.3 -1 kola
17. 163 GOTTVALDOVÁ Ľuboslava Ženy 00:22:17.2 -1 kola
18. 154 BUKOVANOVÁ Eva CK Biking Raková Ženy 00:22:17.9 -1 kola
156 STRAKOŠOVÁ Iveta Ženy DNF
 
Kategória: Muži do 20 r. Kostra bike Hobby CX
 
1. 162 MIKULA Michal Raková Muži do 20 r. 00:23:38.3 00:00:00.0
2. 166 KUFA Matej Muži do 20 r. 00:23:52.8 00:00:14.4
3. 167 LUČAN Juraj Raková Muži do 20 r. 00:25:23.2 00:01:44.8
4. 165 VANCEL Pavol Muži do 20 r. 00:25:29.8 00:01:51.4
 
Kategória: Muži do 39 r. Kostra bike Hobby CX
 
1. 151 MATÁK Andrej CK Kysuce Muži do 39 r. 00:21:04.3 00:00:00.0
2. 153 KOVÁČIK Martin CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:21:51.9 00:00:47.6
3. 158 NAJDEK Rastislav CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:22:56.2 00:01:51.9
4. 160 JAŠÍK Marcel Muži do 39 r. 00:23:03.0 00:01:58.7
5. 159 MASLÍK Adam Muži do 39 r. 00:23:43.5 00:02:39.2
6. 155 BUKOVAN Michal CK Biking Raková Muži do 39 r. 00:24:42.9 00:03:38.6
7. 152 KONTÚR Oto CK Kysuce Muži do 39 r. 00:24:43.1 00:03:38.8
8. 169 VILEŽINSKÝ Stanislav Muži do 39 r. 00:26:12.2 00:05:07.8
9. 157 ŠUBÍK Rastislav Muži do 39 r. 00:21:44.3 -1 lap(s)
 
Kategória: Muži do 49 r. Kostra bike Hobby CX
 
1. 164 BUCHEL Ján Muži do 49 r. 00:22:09.2 00:00:00.0
 
Kategória: Muži 50 r. a viac Kostra bike Hobby CX
 
1. 161 KOLEŇ Jozef Raková Muži 50 r. a viac 00:26:26.7 00:00:00.0
 
Kategória: Ženy Kostra bike Hobby CX
 
1. 168 BRACINIKOVÁ Dáša Ženy 00:29:18.3 00:00:00.0
2. 163 GOTTVALDOVÁ Ľuboslava Ženy 00:22:17.2 -1 lap(s)
3. 154 BUKOVANOVÁ Eva CK Biking Raková Ženy 00:22:17.9 -1 lap(s)
156 STRAKOŠOVÁ Iveta Ženy DNF
 
 
Hl. rozhodca: Luboslav Olšiak
 
Riaditel pretekov: Jozef Korduliak
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky