Výsledky - Biking

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Výsledky

CX Raková > 2011
3. kolo SP v cyklokrose - muži, juniori, masterA
 
Oficiálna výsledková listina
 
Spoločný štart:
Por. Št. č. Meno Klub Cieľový čas Strata
 
juniori-masterA-EliteA+EliteB-U23
UCI kód Kategória
1. 70 SVK19880115 GAVENDA Robert KDL Landbouwkrediet cycling teammuži 00:54:01.6 00:00:00.0
2. 54 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany muži 00:54:44.5 00:00:42.8
3. 64 CZE19910804 NESVADBA Jan Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:55:18.1 00:01:16.4
4. 63 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica muži 00:55:29.2 00:01:27.5
5. 65 CZE19930209 MEDEK Tomáš Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:56:19.3 00:02:17.6
6. 75 SVK19710611 GLAJZA Robert CK Banská Bystrica muži 00:56:27.4 00:02:25.7
7. 66 CZE19930320 SVOBODA Tomáš Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:56:58.2 00:02:56.5
8. 51 SVK19850917 BÁTORA Lukaš OUTSITERZ NOVATEC Bratislava muži 00:57:29.5 00:03:27.8
9. 78 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav DUKLA TRENČÍN MERIDA U-23 00:58:09.4 00:04:07.7
10. 59 SVK19921101 MICHALEC Marek Olympik Trnava U-23 00:58:27.1 00:04:25.5
11. 3 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. juniori 00:58:41.5 00:04:39.8
12. 11 SVK19940717 GLAJZA Ondrej ŽP Šport, a.s. juniori 00:58:50.5 00:04:48.8
13. 8 SVK19940210 MALOVEC Ľuboš Olympik Trnava juniori 00:58:55.3 00:04:53.6
14. 67 HUN19890525 FEJES Gábor TEAM BÁTORFI AKTK muži 00:59:37.7 00:05:36.0
15. 106 SVK19700701 KACINA Branislav Finančné centrum team Považská BmysatsrticearA 00:59:44.1 00:05:42.4
16. 55 SVK19830728 TURAN Dominik OUTSITERZ NOVATEC Bratislava muži 01:00:11.1 00:06:09.4
17. 57 SVK19931020 BEBČÁK Jozef Cykloklub Turzovka U-23 00:54:20.1 -1 kola
18. 105 SVK19700223 ZEMAN Zdenko Finančné centrum team Považská BmysatsrticearA 00:54:42.0 -1 kola
19. 9 SVK19940429 BODIŠ Viliam TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín juniori 00:54:58.6 -1 kola
20. 68 SVK19740407 SALOŇ Ivan BIKE PRO, s.r.o. Banská Bystrica muži 00:55:02.7 -1 kola
21. 58 SVK19910401 KUBEK Tomáš CK SKI-BIKE SPORTMED BratislavUa-23 00:55:13.5 -1 kola
22. 113 SVK19660322 GLAJZA Ondrej Finančné centrum team Považská BmysatsrticearA 00:55:43.3 -1 kola
23. 52 SVK19870205 ZIMA Jozef ADZ-FLY-CLUB Sabinov muži 00:55:51.7 -1 kola
24. 71 SVK19911008 STRAKA Michal Bike-Team Bratislava U-23 00:55:53.8 -1 kola
25. 72 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin GREENBIKE Racing Team BratislavUa-23 00:56:00.6 -1 kola
26. 4 SVK19950613 SCHVARCBACHER IvanŽP Šport, a.s. juniori 00:56:12.3 -1 kola
27. 61 SVK19780503 FRAŇO Martin CK Banská Bystrica muži 00:56:32.9 -1 kola
28. 76 SVK19820503 GROLMUS Bystrík CK Pravenec muži 00:56:42.1 -1 kola
29. 1 SVK19940311 ŽUCHA Tomáš Cyklistický spolok Žilina juniori 00:56:47.7 -1 kola
30. 56 SVK19900215 ALEXAJ Michal OUTSITERZ NOVATEC Bratislava U-23 00:56:52.5 -1 kola
31. 114 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T.Martin masterA 00:57:20.7 -1 kola
32. 110 SVK19760914 NÉČ Ladislav CK Pravenec masterA 00:58:16.9 -1 kola
33. 108 SVK19781213 MACHÁLEK Juraj Dema Senica masterA 00:58:21.4 -1 kola
34. 53 SVK19850323 ZRELICA Roman CK Banská Bystrica muži 00:58:38.6 -1 kola
35. 62 SVK19830421 DEBNÁR Miroslav SLOVENSKÝ CYKLOKLUB Zvolen muži 00:59:00.3 -1 kola
36. 5 SVK19951217 ČANECKÝ Sebastián ŽP Šport, a.s. juniori 00:59:14.9 -1 kola
37. 73 SVK19811104 ŽELEZŇÁK Milan INTER - SC muži 00:59:41.9 -1 kola
38. 7 SVK19941203 DUCHOŇ Ondrej Olympik Trnava juniori 01:00:00.8 -1 kola
39. 112 SVK19760512 REHÁK Ivan CK Masters Team Trnava masterA 00:54:39.0 -2 kola
40. 10 SVK19940725 FABIAN Lukáš CK Spišská Nová Ves juniori 00:54:47.0 -2 kola
41. 6 SVK19950212 MAYER Marcel Olympik Trnava juniori 00:54:51.5 -2 kola
42. 107 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica masterA 00:55:05.8 -2 kola
43. 109 SVK19710123 BUCHEL Ján Bánovský Bicyklový Club masterA 00:55:24.9 -2 kola
44. 2 SVK19950314 DUBEŇ Martin Cyklistický spolok Žilina juniori 00:57:44.6 -2 kola
45. 74 SVK19930825 ŠEFČÍK Stanislav CK Spišská Nová Ves U-23 00:57:49.6 -2 kola
46. 111 SVK19740306 FEDOR Roman CK UNICOM Zvolen masterA 00:58:26.1 -2 kola
60 SVK19860201 MICHÁLEK Miroslav CK BIKE-SPORT Nová Dubnica muži 00:38:37.4 DNF
69 SVK19840310 GAJDOŠÍK Štefan BIKE PRO, s.r.o. Banská Bystrica muži 00:23:25.2 DNF
77 SVK19871114 HANUS Martin BKP muži 00:13:43.1 DNF
 
3. kolo SP v cyklokrose - muži, juniori, masterA
 
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: juniori juniori-masterA-EliteA+EliteB-U23
UCI kód kategória
1. 3 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. juniori 00:58:41.5 00:00:00.0
2. 11 SVK19940717 GLAJZA Ondrej ŽP Šport, a.s. juniori 00:58:50.5 00:00:08.9
3. 8 SVK19940210 MALOVEC Ľuboš Olympik Trnava juniori 00:58:55.3 00:00:13.7
4. 9 SVK19940429 BODIŠ Viliam TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenč juniori 00:54:58.6 -1 kola
5. 4 SVK19950613 SCHVARCBACHER Ivan ŽP Šport, a.s. juniori 00:56:12.3 -1 kola
6. 1 SVK19940311 ŽUCHA Tomáš Cyklistický spolok Žilina juniori 00:56:47.7 -1 kola
7. 5 SVK19951217 ČANECKÝ Sebastián ŽP Šport, a.s. juniori 00:59:14.9 -1 kola
8. 7 SVK19941203 DUCHOŇ Ondrej Olympik Trnava juniori 01:00:00.8 -1 kola
9. 10 SVK19940725 FABIAN Lukáš CK Spišská Nová Ves juniori 00:54:47.0 -2 kola
10. 6 SVK19950212 MAYER Marcel Olympik Trnava juniori 00:54:51.5 -2 kola
11. 2 SVK19950314 DUBEŇ Martin Cyklistický spolok Žilina juniori 00:57:44.6 -2 kola
 
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: masterA juniori-masterA-EliteA+EliteB-U23
UCI kód kategória
1. 106 SVK19700701 KACINA Branislav Finančné centrum team Považmsakást eBryAstrica 00:59:44.1 00:00:00.0
2. 105 SVK19700223 ZEMAN Zdenko Finančné centrum team Považmsakást eBryAstrica 00:54:42.0 -1 kola
3. 113 SVK19660322 GLAJZA Ondrej Finančné centrum team Považmsakást eBryAstrica 00:55:43.3 -1 kola
4. 114 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T.Martin masterA 00:57:20.7 -1 kola
5. 110 SVK19760914 NÉČ Ladislav CK Pravenec masterA 00:58:16.9 -1 kola
6. 108 SVK19781213 MACHÁLEK Juraj Dema Senica masterA 00:58:21.4 -1 kola
7. 112 SVK19760512 REHÁK Ivan CK Masters Team Trnava masterA 00:54:39.0 -2 kola
8. 107 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica masterA 00:55:05.8 -2 kola
9. 109 SVK19710123 BUCHEL Ján Bánovský Bicyklový Club masterA 00:55:24.9 -2 kola
10. 111 SVK19740306 FEDOR Roman CK UNICOM Zvolen masterA 00:58:26.1 -2 kola
 
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: muži juniori-masterA-EliteA+EliteB-U23
UCI kód kategória
1. 70 SVK19880115 GAVENDA Robert KDL Landbouwkrediet cycling mteuažmi 00:54:01.6 00:00:00.0
2. 54 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany muži 00:54:44.5 00:00:42.8
3. 64 CZE19910804 NESVADBA Jan Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:55:18.1 00:01:16.4
4. 63 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica muži 00:55:29.2 00:01:27.5
5. 65 CZE19930209 MEDEK Tomáš Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:56:19.3 00:02:17.6
6. 75 SVK19710611 GLAJZA Robert CK Banská Bystrica muži 00:56:27.4 00:02:25.7
7. 66 CZE19930320 SVOBODA Tomáš Madeta-Fittness/Specialized U-23 00:56:58.2 00:02:56.5
8. 51 SVK19850917 BÁTORA Lukaš OUTSITERZ NOVATEC Bratismlauvžai 00:57:29.5 00:03:27.8
9. 78 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav DUKLA TRENČÍN MERIDA U-23 00:58:09.4 00:04:07.7
10. 59 SVK19921101 MICHALEC Marek Olympik Trnava U-23 00:58:27.1 00:04:25.5
11. 67 HUN19890525 FEJES Gábor TEAM BÁTORFI AKTK muži 00:59:37.7 00:05:36.0
12. 55 SVK19830728 TURAN Dominik OUTSITERZ NOVATEC Bratismlauvžai 01:00:11.1 00:06:09.4
13. 57 SVK19931020 BEBČÁK Jozef Cykloklub Turzovka U-23 00:54:20.1 -1 kola
14. 68 SVK19740407 SALOŇ Ivan BIKE PRO, s.r.o. Banská Bystmricuaži 00:55:02.7 -1 kola
15. 58 SVK19910401 KUBEK Tomáš CK SKI-BIKE SPORTMED BraUti-s2l3ava 00:55:13.5 -1 kola
16. 52 SVK19870205 ZIMA Jozef ADZ-FLY-CLUB Sabinov muži 00:55:51.7 -1 kola
17. 71 SVK19911008 STRAKA Michal Bike-Team Bratislava U-23 00:55:53.8 -1 kola
18. 72 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin GREENBIKE Racing Team BrUat-i2s3lava 00:56:00.6 -1 kola
19. 61 SVK19780503 FRAŇO Martin CK Banská Bystrica muži 00:56:32.9 -1 kola
20. 76 SVK19820503 GROLMUS Bystrík CK Pravenec muži 00:56:42.1 -1 kola
21. 56 SVK19900215 ALEXAJ Michal OUTSITERZ NOVATEC BratisUla-2va3 00:56:52.5 -1 kola
22. 53 SVK19850323 ZRELICA Roman CK Banská Bystrica muži 00:58:38.6 -1 kola
23. 62 SVK19830421 DEBNÁR Miroslav SLOVENSKÝ CYKLOKLUB Zvmouležni 00:59:00.3 -1 kola
24. 73 SVK19811104 ŽELEZŇÁK Milan INTER - SC muži 00:59:41.9 -1 kola
25. 74 SVK19930825 ŠEFČÍK Stanislav CK Spišská Nová Ves U-23 00:57:49.6 -2 kola
60 SVK19860201 MICHÁLEK Miroslav CK BIKE-SPORT Nová Dubnicmauži 00:38:37.4 DNF
69 SVK19840310 GAJDOŠÍK Štefan BIKE PRO, s.r.o. Banská Bystmricuaži 00:23:25.2 DNF
77 SVK19871114 HANUS Martin BKP muži 00:13:43.1 DNF
 
3. kolo SP v cyklokrose - kadeti, ženy, masterB
Oficiálna výsledková listina
 
Spoločný štart:
Por. Št. č. Meno Klub Cieľový čas Strata
kadeti-kadetky+juniorky+ženy-masterB
 
UCI kód Kategória
1. 5 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. kadeti 00:30:02.1 00:00:00.0
2. 33 SVK19760204 ŠTEVKOVÁ Janka CK EPIC Dohňany ženy 00:30:47.9 00:00:45.8
3. 1 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB SEREĎ kadeti 00:31:06.0 00:01:03.8
4. 2 SVK19961005 BUŠFY Michal Cyklistický spolok Žilina kadeti 00:31:21.9 00:01:19.7
5. 8 SVK19971030 ZIMÁNY Kristián MŠK - CK Žiar nad Hronom kadeti 00:31:33.2 00:01:31.0
6. 63 SVK19500504 LONGAUER Ladislav CK Banská Bystrica masterB 00:31:33.3 00:01:31.2
7. 31 SVK19960327 MEDVEĎOVÁ Tereza ŽP Šport, a.s. juniorky 00:31:40.1 00:01:37.9
8. 64 SVK19620716 DRHA Ivan CK BIKE-SPORT Nová Dubnica masterB 00:32:25.1 00:02:22.9
9. 61 SVK19590124 TAHOTNÝ Jozef CK DUKLA Bratislava masterB 00:32:47.1 00:02:44.9
10. 6 SVK19970402 MIHALÍČEK Daniel ŽP Šport, a.s. kadeti 00:33:09.3 00:03:07.2
11. 4 SVK19970307 HAVETTA Marcel ŽP Šport, a.s. kadeti 00:33:46.2 00:03:44.0
12. 3 SVK19960223 MINTÁL Martin Cyklistický spolok Žilina kadeti 00:34:03.8 00:04:01.6
13. 32 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica ženy 00:34:51.3 00:04:49.1
14. 62 SVK19590204 KUJOVIČ František Olympik Trnava masterB 00:35:14.9 00:05:12.7
15. 7 SVK19970220 SANETRIK Štefan CK Spišská Nová Ves kadeti 00:35:31.5 -1 kola
 
Oficiálna výsledková listina
09/10/2011 Raková
 
3. kolo SP v cyklokrose - kadeti, ženy, masterB
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: kadeti kadeti-kadetky+juniorky+ženy-masterB
 
UCI kód kategória
1. 5 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. kadeti 00:30:02.1 00:00:00.0
2. 1 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB SEREĎ kadeti 00:31:06.0 00:01:03.8
3. 2 SVK19961005 BUŠFY Michal Cyklistický spolok Žilina kadeti 00:31:21.9 00:01:19.7
4. 8 SVK19971030 ZIMÁNY Kristián MŠK - CK Žiar nad Hronom kadeti 00:31:33.2 00:01:31.0
5. 6 SVK19970402 MIHALÍČEK Daniel ŽP Šport, a.s. kadeti 00:33:09.3 00:03:07.2
6. 4 SVK19970307 HAVETTA Marcel ŽP Šport, a.s. kadeti 00:33:46.2 00:03:44.0
7. 3 SVK19960223 MINTÁL Martin Cyklistický spolok Žilina kadeti 00:34:03.8 00:04:01.6
8. 7 SVK19970220 SANETRIK Štefan CK Spišská Nová Ves kadeti 00:35:31.5 -1 kola
 
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: ženy kadeti-kadetky+juniorky+ženy-masterB
 
UCI kód kategória
1. 33 SVK19760204 ŠTEVKOVÁ Janka CK EPIC Dohňany ženy 00:30:47.9 00:00:00.0
2. 31 SVK19960327 MEDVEĎOVÁ Tereza ŽP Šport, a.s. juniorky 00:31:40.1 00:00:52.1
3. 32 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica ženy 00:34:51.3 00:04:03.3
 
Por. BiB Meno Klub Cieľový čas Strata
Kategória: masterB kadeti-kadetky+juniorky+ženy-masterB
 
UCI kód kategória
1. 63 SVK19500504 LONGAUER Ladislav CK Banská Bystrica masterB 00:31:33.3 00:00:00.0
2. 64 SVK19620716 DRHA Ivan CK BIKE-SPORT Nová DubnicmaasterB 00:32:25.1 00:00:51.7
3. 61 SVK19590124 TAHOTNÝ Jozef CK DUKLA Bratislava masterB 00:32:47.1 00:01:13.7
4. 62 SVK19590204 KUJOVIČ František Olympik Trnava masterB 00:35:14.9 00:03:41.5
 
3. kolo SP v cyklokrose - žiaci
Oficiálna výsledková listina
 
Spoločný štart:
Por. Št. č. Meno Klub Cieľový čas Strata
Žiaci
 
UCI kód Kategória
1. 2 SVK19981014 PERSON Tomáš Cyklistický spolok Žilina žiaci 00:18:42.8 00:00:00.0
2. 3 SVK19990312 ŠTOČEK Matúš Cyklistický spolok Žilina žiaci 00:18:52.6 00:00:09.8
3. 1 SVK19981117 ZEMAN Alex ŠKC Dubnica žiaci 00:18:58.7 00:00:15.8
4. 4 SVK19980712 KAPAJČÍK Tomáš ŽP Šport, a.s. žiaci 00:18:59.4 00:00:16.5
5. 5 SVK19980924 KUJAN Slavomír ŽP Šport, a.s. žiaci 00:20:49.9 00:02:07.0
6. 7 SVK19980719 GAJDOŠÍK Ján MŠK - CK Žiar nad Hronom žiaci 00:21:43.4 00:03:00.5
7. 6 SVK19980717 RAJČOK Daniel ŽP Šport, a.s. žiaci 00:22:07.0 00:03:24.2
8. 11 SVK19980918 HARTINÍK Pavol Cyklistický spolok Žilina žiaci 00:24:21.4 00:05:38.5
9. 9 SVK20000804 FURDAN Michal BKP žiaci 00:25:55.6 00:07:12.8
10. 10 SVK19981223 BOCHŇA Tadeáš CK Spišská Nová Ves žiaci 00:27:19.7 00:08:36.9
 
3. kolo SP v cyklokrose - nábor,hobby
Oficiálna výsledková listina
 
Spoločný štart:
Por. Št. č. Meno Klub Cieľový čas Strata
Hobby
 
UCI kód Kategória
1. 32 KOVÁČIK Martin BIKE Souls Hobby 00:25:07.0 00:00:00.0
2. 35 CAPEK Andrej Čadca Hobby 00:26:02.0 00:00:55.0
3. 39 NAJDEK Rastislav BKP Hobby 00:26:26.0 00:01:19.0
4. 36 MATÁK Andrej Čadca Hobby 00:26:28.0 00:01:21.0
5. 34 BUKOVAN Michal CK Biking Raková Hobby 00:27:15.0 00:02:08.0
6. 33 PATYK Matej Raková Hobby 00:29:02.0 00:03:55.0
7. 31 DRAK Patrik Nová Dubnica Hobby 00:29:47.0 00:04:40.0
8. 37 HANULIAK Marian Raková Hobby 00:35:13.0 00:10:06.0
 
3. kolo SP v cyklokrose - nábor,hobby
Oficiálna výsledková listina
 
Spoločný štart:
Por. Št. č. Meno Klub Cieľový čas Strata
 
Nábor
UCI kód Kategória
1. 11 CIPRICH Matej Raková nábor 00:07:12.0 00:00:00.0
2. 5 LIGAČ Matej Raková nábor 00:07:33.0 00:00:21.0
3. 6 CHOVANIAK Marian Raková nábor 00:07:43.0 00:00:31.0
4. 1 CHRASTINA František Čadca nábor 00:07:45.0 00:00:33.0
5. 4 PIŠTEK Marcus Turzovka nábor 00:07:51.0 00:00:39.0
6. 8 GLAJZOVÁ Erika BKP nábor 00:07:52.0 00:00:40.0
7. 10 GLAJZA Patrik BKP nábor 00:08:23.0 00:01:11.0
8. 9 PONČKA Sebastian BKP nábor 00:08:51.0 00:01:39.0
9. 2 BUCHEL Štefan Bánovce nad Bebravou nábor 00:08:55.0 00:01:43.0
10. 3 HAAS Christián CK Banská Bystrica nábor 00:08:56.0 00:01:44.0
11. 7 KOCIFAJ Patrik Raková nábor 00:09:38.0 00:02:26.0
12. 12 ZEMANÍKOVÁ Natália nábor 00:10:47.0 00:03:35.0
 
 
Hl. rozhodca: Pavol Miazdra
Riaditel: Jozef Korduliak
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky